• Certyfikaty

• Poniższe certyfikaty nasza szkoła otrzymała za realizację programów "Trzymaj formę" i 'Bieg po zdrowie", które zostały obięte honorowym patronatem; MEN, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Rzecznika Praw Dziecka. Działania podejmowane przez uczniów dotyczyły przede wszystkim edukacji zdrowotnej, głównie aktywności fizycznej i zbilansowanej diety. Koordynatorami były: S. Janyga i S. Miera

• "Szkoła do hymnu"

• W piątek 08.11.2019 nasza szkoła weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Punktualnie o godzinie 11:11 uczniowie we wszystkich klasach odśpiewają cztery zwrotki hymnu narodowego.O godzinie 12:00 uczniowie z klas: IVA oraz VIA/B/C na szkolnej sali gimnastycznej wezmą udział w uroczystościach związanych ze zbliżającym się Świętem Niepodległości oraz rocznicą Powstań Śląskich. Wszystkich uczniów naszej szkoły prosimy o odświętny ubiór nawiązujący do Święta Niepodległości (biel i czerwień lub przebranie się za bohaterów narodowych). Prosimy także o założenie wykonanych kotylionów.

Dyrekcja Szkoy Podstawowej im, Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach

• Dzień 12.11.2019r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. W tym dniu świetlica dla uczniów, których rodzice pracują jest czynna od 6.45 do 16.00. Rodzice, którzy planują wysłać swoje dziecko do szkoły, prosimy zgłosić do piątku w świetlicy.