• Propagowanie czytelnictwa

• Propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów jest priorytetem w edukacji wczesnoszkolnej. Począwszy od czytania krótkich opowiadań na edukacji polonistycznej przechodzimy do próby czytania tekstów w języku angielskim. Na lekcjach języka obcego angielskiego klasy II a i II b realizowały projekt oparty na słuchaniu, czytaniu oraz przeglądaniu książek dla najmłodszych uczniów w języku angielskim. Dalszą częścią projektu było wykonanie książeczek, stworzenie ich od podstaw. Uczniowie chętnie uczestniczyli w projekcie, ucząc się poprzez kreatywne działanie. Uczniowie klas drugich poznali wesołe przygody Lisa oraz jego koleżanki Myszki. A oto efekty naszej pracy.

• Ogólnopolski konkurs Sprzątanie Świata 2020r

• Jak pewnie pamiętacie, nie tak dawno zbieraliśmy wysłużone telefony komórkowe. Akcja zorganizowana była przez firmę EKOPHONE pod nawą "Sprzątanie Świata 2020".

Dzisiaj kurier przywiózł do nas naszą wygraną w postaci dwóch bonów Sedexo o wartości 20 zł. Kwotę przekażemy na zakup owocowych herbatek dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Lyskach.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu