• Powiatowy Konkurs Recytatorski

• Hanna Łukoszek uczennica klasy VIII a brała udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim kategorii poezja śpiewana i zdobyła wyróżnienie. Składamy gratulacje

• Prawie jak w kinie

• W czwartek klasa Ib ze swoją wychowawczynią panią Sylwią Binek spędziła wieczór w szkole, oglądając bajkę pt. "Dzika ekipa". Uczniowie tak świetnie się bawili, że poprosili o powtórzenie wieczoru w najbliższej przyszłości.

• Szkolny Konkurs Recytatorski

• W dniu 6 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III pt. „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów. Każdy uczestnik recytował wiersz w podanej tematyce. Recytację uczniów oceniała komisja w składzie : p. Agata Toman oraz p. Aleksandra Wengierska.

Do etapu gminnego zakwalifikowały się :

Klas I : Dawid Maryniok
            Klasa II: Tomasz Mazurek
            Klasa III: Zosia Fojcik

Gratulujemy  i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!!!

• Zmiana dzwonka

• Realizując prośbę uczniów oraz Rady Rodziców naszej szkoły zainstalowano tzw. dzwonek bezstresowy. Jego sygnał będzie informował o zakończeniu kolejnych lekcji i przerw. Jednocześnie urządzenie pozwala na emitowanie: ogłoszeń kierowanych do uczniów, nagrań muzycznych oraz audycji radiowych. Autorem sygnału dzwonka nawiązującego do hymny szkoły jest pan Andrzej Wojaczek.

• Wielka Liga Czytelników

• Wielki sukces naszej drużyny w konkursie Wielkiej Ligi Czytelników. Drużyna w składzie: Łucja Lepiarczyk, Amelia Płatek i Agnieszka Rugol, uzyskała w kategorii 4-6 etapu powiatowego największą ilość punktów, zdobywając dla szkoły tytuł Mistrza Powiatu. Tym samym dziewczynki awansowały do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

• Program Epsilon

• W ubiegłym tygodniu uczniowie klas IV, V i VI uczestniczyli w Programie profilaktyczno - wychowawczym Epsilon. W czasie trzygodzinnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych trenerów ze Stowarzyszenia Epsilon Centrum Edukacji i Profilaktyki z Bielska Białej, dziewczęta i chłopcy rozwijali umiejętności współpracy w grupie, komunikacji opartej na szacunku, empatii, rozwiązywania konfliktów, rozmawiali o emocjach.