Śląskie legendy oczami pedagoga / Legenda i historia prawdziwa o powstaniu Gaszowic

ŚLĄSKIE  LEGENDY  OCZAMI  PEDAGOGA

Legenda-i-historia-prawdziwa-o-powstaniu-Gaszowic_do-poczytania

Zapraszam do przeczytania mojej najnowszej książki „Śląskie legendy oczami pedagoga”. Zawiera ona 25 legend na podstawie których snuję swoje pedagogiczne refleksje. Publikacja zawiera także wersje legend adresowane do uczniów. Ich autorką jest  Iwona Niestolik. Szata graficzna książki jest dziełem  Kazimiery Drewniok. Opracowania graficznego oraz redakcji publikacji dokonał  Piotr Palak. Książka zawiera również propozycje metodyczne dla uczniów i nauczycieli. Ich autorkę jest Maria Stachowicz-Polak. Wydania  „Śląskich legendy oczami pedagoga” podjęło się Stowarzyszenie Korzenie pl. w Rybniku. Publikacja mogła ukazać się dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Pragnę podziękować uczniom naszej szkoły za zamieszczone w książce  przepiękne rysunki.  Ilustrują one  kolejne legendy.  Zapraszam do lektury.

Norbert  Niestolik

ZAPRASZAM DO LEKTURY: SLaSKIE_LEGENDY_OCZAMI_PEDAGOGA.pdf