• Konkursy biblioteczne

        • Rok szkolny 2019/2020

          Podsumowaniem tegorocznego Miesiąca Bibliotek Szkolnych był konkurs plastyczny "Biblioteczna sowa" dla klas I - IV.

          Laureatami zostali: I miejsce: Patrycja Kłosek i Alicja Graszka, II miejsce: Kamil Chentosz
          i Zuzanna Granieczny, III miejsce Zofia Kubik i Oskar Bochenek.

          Wyróżnienia: Szymon Nieszporek, Paweł Szulc, Nadia Mazurek, Ewa Czapska, Wanessa Bluszcz, Julia Brzezina, Paulina Czech.

          Wyjątkowe figurki "Biblioteczne sowy" wykonały uczennice: Alicja Brzezina, Amelia Dudek, Magdalena Łączka.

          Za pomysłowość wykonania nagrody otrzymują: I miejsce: Antonina Słapa i Daria Jakubczyk, II miejsce: Jakub Kufieta i Robert Gac, III miejsce: Zuzanna Rutkowska i Piotr Rutkowski    

           

          Ogłaszamy  konkurs dla uczniów klas I - IV "Biblioteczna sowa". 

          Przygotuj na kartce A4 lub w formie 3D "Biblioteczną sowę". technika wykonania wg. własnego pomysłu.

          Prace będą ocenianie w dwóch kategoriach : I kategoria - na kartkach A4, II kategoria - forma przestrzenna

          Czekamy na Twoją pracę!!!!!

           

          Rok szkolny 2018/2019

          Nowy rok szkolny, nowe wyzwania konkursowe!

                          Biblioteka ogłasza III edycję konkursu                   "I Ty możesz zostać malarzem"

          W związku z obchodami 100-lecia Niepodległości, temat tej edycji to:

          "Lokalni patrioci. Moje Gaszowice"

          Wymagania formalne:

          - zobrazuj ulubione miejsce w swojej miejscowości: Kościół, łąkę, las, szkołę... a może masz inne miejsce, któe lubisz i chcesz, aby poznały je Twoje koleżanki i koledzy? Do pracy :)

          - prace w formacie A4- dla klas I-III, A3 dla klas IV-VI

          -technika wykonania: dowolna

          - termin oddania prac do biblioteki: 31 października 2018

          - pracę podpisujemy z tyłu imieniem, nazwiskiem i klasą

          Już nie możemy się doczekać na piękne widoki naszej miejscowości :)

           

          Z przyjemnością ogłaszamy nagorszonych w konkursie pt: "Sportretuj Tadeusza Kościuszkę".

          Konkurs inaugurował w naszej szkole Rok Kościuszkowski.

          Do konkursu zgłoszono 25 prac, spośród których jury wyłoniło zwyciężców:

           

          Laureaci wśród klas I-III

          1. MIEJSCE- Magdalena Łączka kl. IIa

          2. MIEJSCE- Elżbieta Zawioła kl. IIIa

          3. MIEJSCE- Olivia Zapał kl. IIa

          WYRÓŻNIENIA: Milena Duda kl. IIa, Oliwia Rzechak kl. IIa

           

          Laureaci wśród klas IV-VI

          1. MIEJSCE- Paulina Kucharska kl. IVb

          2. MIEJSCE- Klaudia Śmieja kl. VIa

          3. MIEJSCE- Julia Wojaczek kl. IVa

          WYRÓŻNIENIA: Agata Binek kl. IVa, Zuzanna Mazurek kl. IVa

           

          Poziom konkursu był niezwykle wyrównany. Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy WSZYSTKIM uczestnikom dalszego rozwijania talentu plastycznego!

          Rozdanie nagród nastąpi w środę, 12.04.2017

           

           

           

           

          Zapraszamy do udziału w serii teścików "Co wiesz co...."

          Na czym polega akcja? Wypożycz zaproponowaną przez bibliotekarza książkę, a po jej przeczytaniu wypełnij krótki teścik, który będzie do odbioru w czytelni i wrzuć podpisany do skrzynki w bibliotece.

           

          Informacja o kolejnej teścikowej książce będzie dostępna na stronie biblioteki, w bibliotece, świetlicy oraz na drzwiach sali 23 (język polski).

           

          Pod koniec semestru lub roku szkolnego osoby, które najlepiej znają przeczytane książki otrzymają małe co nieco :)

           

           

          Zapraszamy

          Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bajkowe kukiełki"

          Wszystkie informacje dostępne są na gazetkach oraz w bibliotece.

          Termin składania prac upływa 2 listopada.

          Zapraszamy!

          W październiku trwała I edycja szkolnego konkursu

          "I Ty możesz zostać..."

          dla klas II - III: " I Ty możesz zostać malarzem"

           

          Zwyciężcami zostały następujące osoby:

           

          1. Milena Duda kl. IIa i Karol Zimny kl. IIc

          2. Wojciech Czogała kl. IIa

          3. Robert Hanusek kl. IIa

          Wyróżnienia: Olivia Zapała kl. IIa i Patryk Mandrysz kl. IIa

           

          a dla klas IV - VI: " I Ty możesz zostać poetą"

          Zwycięzcami zostali:

          1. Estera Wochnik kl. Vb

          2. Emilia Męcińska kl. VIa

          3. Wanessa Wieczorek kl. Vb

          Wyróżnienie: Patrycja Chentosz kl. Va

           

          Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych sukcesów !

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach
      • sekretariat@spgaszowice.pl
      • +48 32 430 55 80
      • ul. Rydułtowska 8 44-293 Gaszowice
    • Logowanie