• Nauczyciele

        • NAZWISKO I IMIĘ

          NAUCZANE PRZEDMIOTY

          WYCHOWAWSTWO

          Bienek Dorota

          Wychowanie Fizyczne

          VI C

          Binek Sylwia

          Edukacja wczesnoszkolna

          II B

          Chowaniec Maria

          Urlop dla poratowania zdrowia

           

          Chrószcz Ewa

          Świetlica

           

          Ficek Hanna

          Zajęcie rewalidacyjne - ruchowe

           

          Jurkowska Anna

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyka, świetlica szkolna,

           

          Karecka Monika Edukacja wczesnoszkolna; zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, indywidualne IIIB

          Kubik Małgorzata

          Język mniejszości - niemiecki, kultura własna niemiecka

           

          Kuźnik Romana

          Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia informatyczne, godziny dyrektorskie, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, indywidualne

          I B

          Maćczak Justyna

          Język angielski

          IV B

          Marcol Karina

          Muzyka, plastyka, świetlica, godziny dyrektorskie

          VI A

          Mazurek Sylwia

          Technika, plastyka, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

           V A

          Miera Sylwia

          Pedagog, zajęcia rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne

           

          Niestolik Norbert

          Dyrektor, historia

           

          Niestrój Bogusław Biologia  

          Ploch Agnieszka

          Edukacja wczesnoszkolna, język angielski, zajęcia rewalidacyjne, godziny dyrektorskie

          IA

          Porembska Anna

          Edukacja wczesnoszkolna, logopeda, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          II A

          Urban Andrzej

          Geografia

           

          Skupień Piotr

          Zastępca dyrektora, język polski, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, godziny dyrektorskie, indywidualne

          IVA

          Szczotka Sylwia Przyroda  

          Toman Agata

          Zajęcia rewalidacyjne, logopedia, nauczyciel wspomagający

           

          Tomik Maria

          Religia

           

          Waliłko Grażyna

          Matematyka, WDŻR, zajęcia indywidualne

           

          Wengierska Aleksandra

          Zajęcia indywidualne
          biblioteka,

           

          Włodarek Karolina

          Zwolnienie lekarskie - L4

           

          Wojaczek Andrzej

          Język polski, godziny dyrektorskie

           

          Wojaczek Jolanta

          Zwolnienie lekarskie - L4 

           

          Wojaczek Łukasz

          Wychowanie fizyczne, informatyka

          VI B

          Wypłata Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze IIIA
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach
      • sekretariat@spgaszowice.pl
      • +48 32 430 55 80
      • ul. Rydułtowska 8 44-293 Gaszowice
    • Logowanie