• Sebastian Genc

SEBASTIAN GENC

Przygoda ze skokami rozpoczęła się w 2002 roku na lotnisku w Bielsku Białej i trwa do dzisiaj. Można powiedziec ze w zasadzie każdy słoneczny weekend spedzam na lotnisku ;-)

Posiadam licencje „C” największego stowarzyszenia spadochronowego na swiecie USPA, która umożliwia samodzielne wykonywanie skoków w zasadzie w każdym zakątku świata i potwierdza umiejętności, którymi trzeba się wykazać podchodząc do egzaminów na w/w licencje. Aktualnie działam przy ośrodku szkolenia SkokiBB w Bielsku Bialej gdzie pełnię rolę układacza spadochronów jak i kamerzysty (filmowanie skoków tandemowych). W przyszłym roku zamierzam (po przejsciu kursów i egzaminu) zostać Tandem pilotem i wykonywać komercyjnie takie skoki.

Co do ważniejszych wydarzeń, to warto wspomnieć o akcji „skoki stulecia”, której byłem współorganizatorem i uczestnikiem jednocześnie. Jako pierwsi w kraju w ciągu kilku dni oblecieliśmy cały nasz kraj wykonując 100 skoków w ramach uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Nasz kraj niepodległości.