• Szkoła gotowa do rozpoczęcia nowego roku szkolnego

• W ramach przygotowań do nowego roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Gaszowicach wykonano wiele prac:

• Pomalowano wszystkie korytarze szkolne. Wzbogacono je kolorowymi rysunkami roślin i zwierząt (płatne z funduszy Rady Rodziców). Każdy korytarz przedstawia jeden ze światów przyrody: morze, łąka, las, niebo.

• Pomalowano: pokój nauczycielski, świetlicę, bibliotekę, pomieszczenie pedagoga, gabinet pielęgniarki, sześć

•  klas lekcyjnych oraz wszystkie toalety.

• Dokonano zakupu oraz zainstalowano: tablice informacyjne oraz gazetki szkolne.

• Pomalowano płot przy wejściu głównym do szkoły oraz posadzono kwiaty w donicach przed szkołą.

• Dokonano zakupu mebli do sekretariatu szkolnego.

• Zakupiono żaluzje i rolety do czterech pomieszczeń szkolnych oraz stół konferencyjny do pokoju nauczycielskiego.

• Wymieniono oświetleniE na korytarzach szkoły.

• Wymieniono wszystkie klamki do drzwi i gniazdka oraz wyłączniki prądu.

• Zakupiono pomoce dydaktyczne do geografii i biologii (z funduszy Rady Rodziców)

Uczniowie rozpoczną kolejny rok nauki w pięknej i kolorowej szkole.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• 02.09.2019 ( Poniedziałek)

8:00 – Powitanie uczniów w szkole klasy II- VI oraz spotkanie z wychowawcami.

8:45 – Wyjście do kościoła ( poczet sztandarowy) klas II-VI. Uczniowie klas I przychodzą do kościoła z rodzicami.

9:00- Msza Święta, po której klasy II-VI przychodzą do szkoły, a następnie rozchodzą się do domów.

10:00- Uroczyste powitanie klas I ( mała sala gimnastyczna).

Prosimy, by podpisane rogi obfitości uczniów klas I przynosić na małą salę gimnastyczną od godziny 8:00.

Wychowawcy klas:

IA - Anna Porembska