• Nauczyciele

        • NAZWISKO I IMIĘ

          NAUCZANE PRZEDMIOTY

          WYCHOWAWSTWO

          Araszkiewicz Barbara Historia  

          Bienek Dorota

          Wychowanie Fizyczne,
          Biologia

          IV a

          Binek Sylwia

          Edukacja wczesnoszkolna,
          zajęcia  indywidualne z matematyki

          III B

          Chowaniec Maria

          Edukacja wczesnoszkolna,
          Przyroda

          I A

          Chrószcz Ewa

          Świetlica
          Doradztwo zawodowe

           

          Ficek Hanna

          Zajęcie rewalidacyjne - ruchowe

           
          Jezusek Celina

          Język angielski,
          zajęcia indywidualne

           

          Jurkowska Anna

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Matematyka,
          świetlica szkolna,

          IV B

          Kubik Małgorzata

          Język mniejszości - niemiecki,
          Kultura własna niemiecka

           

          Kuźnik Romana

          Edukacja wczesnoszkolna,
          zajęcia informatyczne,
          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, Indywidualne z informatyki

          II B

          Maćczak Justyna

          Język angielski,
          Geografia

          V B

          Marcol Karina

          Muzyka,
          Plastyka
          świetlica, godziny dyrektorskie

          VII A

          Mazurek Sylwia

          Technika,
          Plastyka,
          nauczyciel wspomagający,
          zajęcia rewalidacyjne

           VI A

          Miera Sylwia

          Pedagog,
          zajęcia rewalidacyjne,
          korekcyjno-kompensacyjne

           

          Niestolik Norbert

          Dyrektor,
          Historia

           

          Ploch Agnieszka

          Edukacja wczesnoszkolna,
          Język angielski,
          zajęcia rewalidacyjne

          II A

          Porembska Anna

          Edukacja wczesnoszkolna,
          Logopeda,
          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,
          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          III A

          Sikora Beata

          Chemia 

          Skupień Piotr

          Zastępca dyrektora,
          Język polski,
          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, indywidualne

          IV A

          Tkocz Krystian Fizyka  

          Toman Agata

          Zajęcia rewalidacyjne,
          Logopedia,
          nauczyciel wspomagający

           

          Tomik Maria

          Religia

           

          Urban Andrzej Geografia  

          Waliłko Grażyna

          Matematyka,
          WDŻR, zajęcia indywidualne

           

          Wengierska Aleksandra

          edukacja wczesnoszkolna, 
          zajęcia rewalidacyjne,
          wspomaganie na zajęciach

           

          Kl I B

          Włodarek Karolina

          Zwolnienie lekarskie - L4

           

          Wojaczek Andrzej

          Język polski

           

          Wojaczek Jolanta

          Zwolnienie lekarskie - L4 

           

          Wojaczek Łukasz

          Wychowanie fizyczne,
          Informatyka

          VII B

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach
      • sekretariat@spgaszowice.pl
      • +48 32 430 55 80
      • ul. Rydułtowska 8 44-293 Gaszowice
    • Logowanie